مزیت و توسعه موزائیک مرمر

- Jan 29, 2020-

مزایا و توسعه موزائیک مرمر

سنگ ، به عنوان یک ماده تزئینی ساختمان درجه یک ، اکثر مردم از انواع و عملکرد سنگی که می توان برای تزئین استفاده کرد ، بسیار خوب هستند. در حال حاضر چهار نوع مرمر وجود دارد که معمولاً در بازار استفاده می شود: سنگ مرمر ، گرانیت ، تراززو و سنگ مصنوعی. در میان آنها ، مرمر از مرمر درجه بالا است. گرانیت سخت تر از سنگ مرمر است. terrazzo از سیمان و بتن جعلی شده است. سنگ خرد شده از سنگ طبیعی به عنوان ماده اولیه استفاده می شود و با فشار دادن و صیقل دادن با چسب و سایر مواد ساخته می شود. این سنگ از استحکام بالایی برخوردار است. محصولات اصلی شامل موزائیک مرمر ، موزائیک گرانیت ، موزائیک جید ، موزائیک تراورتن ، موزائیک نامنظم ، موزائیک کمر هنری و سایر محصولات است.

white marble mosaic tile

معرق مرمر انواع موزاییک است که در میان مدت توسعه یافته است. رنگی است اما از مقاومت در برابر اسید و قلیایی و مقاومت در برابر آب بسیار خوبی برخوردار است ، بنابراین از بازار خوبی برخوردار است.

fish scale marble mosaic tile


موزائیک سنگ مرمر از طریق یک فرآیند ویژه و بدون خود مواد شیمیایی از سنگ طبیعی ساخته شده است. موزائیک مرمر موجود در مرکز ، رنگهای عجیب و غریب و منحصر به فرد خود سنگ را حفظ کرده است. این موزائیک مرمر طبیعی افراد را در فضایی بنا می کند که با رنگ های ساده و بافت طبیعی عالی ساخته شده است و طبیعتاً جلوه واقعیت را فراموش می کند. با فشار و شلوغی ، در این فضا که زمان را گمنام می کند ، می توانید حقیقت و سادگی را حس کنید.

mosaic tile backsplash

از موزائیک های مرمر به دلیل کوچک بودن در بعضی از معماها می توان استفاده کرد و جلوه ای از گرادیان ایجاد می کند. موزائیک مرمر عمدتا برای تزئینات دیواری و کف استفاده می شود. با توجه به مساحت واحد کوچک موزائیک ، تنوع رنگ ها و ترکیب بی نهایت ، می تواند مدل سازی و الهام گرفتن از طراح را به طور کامل بیان کند و جذابیت و شخصیت هنری بی نظیری را به طور کامل نشان دهد. این گیاه در هتل ها ، هتل ها ، بارها ، ایستگاه ها ، استخرهای شنا ، اماکن تفریحی ، کف دیوارهای خانگی و پارکتهای هنری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

stone mosaic backsplash


یک جفت:تابوهای فواره های توپ FengShui و عملکرد آنها بعدی:نحوه تمیز کردن کف Terrazzo در خانه