تابوهای فواره های توپ FengShui و عملکرد آنها

- Jan 20, 2020-

FENGSHUI BALL FOUNTAIN

یک محیط خوب FengShui نه تنها می تواند ما را سالم و راحت زندگی کند ، بلکه باعث بهبود ثروت کلی ما خواهد شد. با این حال ، انتخاب و دکوراسیون منازل همه از ابتدا نمی تواند اطمینان حاصل کند که FengShui به اندازه کافی خوب است ، بنابراین بسیاری از افراد راه هایی برای بهبود FengShui در خانه های خود پیدا می کنند. روش های زیادی برای بهبود فنگ شوی در خانه شما وجود دارد. چشمه توپ FengShui یکی از آنهاست ، اما هر دکوراسیون فنگ شویی توجه زیادی را به نمایش می گذارد. بیایید نگاهی به تابوهای دکوراسیون چشمه آب FengShui و توابع مربوطه بیندازیم.

Fengshui sphere fountain

مکان های مناسب برای فواره توپ FengShui

1. تزئینات چشمه توپ Fengshui عمدتا برای دکوراسیون داخلی و خارجی هتل ها ، ویلا ها و خانه ها استفاده می شود. آنها هر دو محیط خانه را زیباتر می کنند ، زیبا و زیبا هستند و معانی عمیقی دارند. آنها زندگی و زندگی شاد و شغلی روان را به صاحبش برکت می دهند.

2. این حوزه های FengShui به طور کلی در دروازه ویلا یا حیاط خانه قرار می گیرند. ذات بهشت و زمین می تواند متراکم شود زیرا آنها در موقعیت میانه قرار می گیرند. میدان مغناطیسی اثر خوبی دارد و می تواند از شر و جلوگیری از ثروت جلوگیری کند. توپ های فنگ FengShui نباید قرار بگیرند. آن را تحت خدای ثروت قرار داده است زیرا در مطالعه FengShui جمله ای وجود دارد مبنی بر اینکه خدایان مجاز به ورود به آب نیستند. اگر این قرار داده شود ، خطر شکستن ثروت وجود خواهد داشت. در میهمانان هتل ، موزه ها ، ساختمانهای اداری ، فنگ شوی پولو می توانند محبوبیت خود را افزایش دهند ، سمبل نشاط و منابع مالی غنی باشند.

تابو برای قرار دادن چشمه توپ FengShui

1. چشمه توپ Fengshui مناسب برای قرار دادن در خانه است که می تواند در جلوگیری از شر و ترویج ثروت نقش داشته باشد.

2. چشمه توپ Fengshui نباید در زیر خدای ثروت قرار گیرد ، زیرا توپ FengShui دارای آب است و در علم Fengshui تابوی "خدا-رفتن به آب" را نقض کرده است.

3. توپ FengShui را در پشت مبل قرار ندهید ، زیرا از دیدگاه علم خانه فنگ شویی ، آب ناپایدار است ، با تکیه بر آن به عنوان پشتیبان ، پیدا کردن پایداری دشوار است ، بنابراین بدون کوه قابل اعتماد خواهد بود و تأثیر می گذارد ثبات تحویل خانه با این حال ، اگر در کنار مبل باشد ، مانع از فنگ شویی مسکونی نخواهد شد.

4- توپ فنگشویی نباید در برابر اجاق گاز باشد زیرا اجاق گاز در آشپزخانه آتش است. طبق اصل پنج عنصر ، "آب" و "آتش" در مقابل یکدیگر قرار دارند ، به ویژه که آنها نمی توانند یک خط مستقیم باشند. این می تواند بر آتش غلبه کند ، بنابراین اجاق گاز متعلق به آتش است که به سلامتی خانواده آسیب می رساند. علاوه بر این ، در مورد شیندای نیز همین موضوع است.


یک جفت:نحوه حذف زنگ از گرانیت بعدی:مزیت و توسعه موزائیک مرمر