نحوه نصب کانتر گرانیت

- Jan 28, 2020-

نحوه نصب کانتر گرانیت

میزهای رومیزی / میزهای شستشو به طور عمده شامل: میزهای سنگی کوارتز ، میزهای گرانیتی ، میزهای مرمر ، میزهای ماسه سنگی ، میزهای تخته سنگی و میزهای آهکی است.

جریان اصلی سنگ کوارتز و میزهای گرانیتی است.

نصب کانتر گرانیتی هم مقرون به صرفه است و هم آسان. هنگام تمیز کردن ، گرانیت نیز انتخاب بهتری نسبت به سایر کاشی ها است. نیازی به تمیز کردن و تزریق ندارد و تقریباً تمیز نیست.

موارد مورد نیاز:

میزهای گرانیتی (سفارشی) ، چکش برای از بین بردن میزهای قدیمی ، خطوط افقی ، چسب سیلیکون

مرحله 1: منطقه نصب را اندازه گیری کنید. طول و عرض منطقه نصب را با اندازه گیری نوار اندازه گیری کنید. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک کانتر را با سینک نصب کنید یا آنها را از هم جدا کنید.

granite countertops price

مرحله دوم: میز کار مرمر خود را از فروشگاه بهسازی منزل یا سازنده سنگ مرمر سفارشی کنید.

black granite countertops


مرحله سوم: میزهای قدیمی و سینک ظرف ها را برداشته و کابینت ها را سالم نگه دارید ، مگر اینکه بخواهید آنها را تعویض کنید. چند روز قبل از نصب یک میز سنگ مرمر جدید و پیچیده ، تخریب چند روز طول خواهد کشید. پیشخوان ها و سینک های قدیمی را تا زمانی که میزهای جدید و سینک ظرفشویی دریافت نکنید ، جدا نکنید ، به خصوص اگر هنوز هم از آنها روزانه استفاده می کنید.

granite countertop cleaner

مرحله چهارم: ابتدا worktop جدید را نصب کنید ، هیچ چسب استفاده نکنید. آن را امتحان کنید و ببینید که آیا این کار می کند. اگر قسمت نصب یک مربع کامل نیست ، ممکن است لازم باشد که محل کار جدید را برش دهید.

removing granite countertops


مرحله 5: درب عقب را بچسبانید و مطمئن شوید که آن را به سختی با دیوار یکپارچه کرده است. اگر منطقه یک مربع کامل نیست یا شکاف هایی وجود دارد ، تنظیمات لازم را انجام دهید.

gray granite countertops


مرحله ششم: پس از چک کردن همه گوشه ها ، شما آماده هستید تا پیوند را شروع کنید. از چسب سیلیکون 100٪ تمیز استفاده کنید. چسب سیلیکونی تمیز بسیار چسبنده است و روی سنگ مرمر با رنگ روشن محو نمی شود. از استفاده از چسب های رنگ تیره خودداری کنید ، زیرا رنگ آنها پس از خشک شدن از طریق سنگ مرمر نشان داده می شود. قبل از اعمال چسب ، گرد و غبار را از پشت مرمر با الکل پاک کنید. هر نوع چسب اضافی که ممکن است به گرانیت چسبیده باشد را از بین ببرید.

marble quartz countertops


مرحله 7: قبل از استفاده 8 ساعت آن را بگذارید. اطمینان حاصل کنید که صفحه میز به طور مساوی روی کابینت ثابت شده است.


honed marble countertop

یک جفت:اطلاعیه تعطیلات ، سال Luna 2020 ، Realho Stone بعدی:دیوار پس زمینه سنگ