طبیعی سفید سنگ لاغر دیده بان

طبیعی سفید سنگ لاغر دیده بان

سنگ محصول طبیعی با ریزش و الگوی متفاوت است که باعث می شود هر قطعه منحصر به فرد زیبا. دیده بان سنگی ساخته شده از مواد طبیعی و صادق است؛ شماره گیری سنگ به صورت دوست داشتنی از یک ورق خام سنگی برداشته شده و جلا به کمرنگ خالص تولید می شود.

جزئیات محصول

طبیعی سفید سنگ لاغر دیده بان 211.jpg

تماشای سنگ ما با یک مورد فولاد ضد زنگ، صورت سنگ مرمر طبیعی و یک نوار چرمی حق بیمه است. شما می توانید یک متن سفارشی را در ساعت خود انتخاب کنید تا یک هدیه عالی برای یک فرد خاص باشد.

علاوه بر این، قطعه ظریف و کم رنگ است که ما با تسمه های قابل تعویض آسان طراحی کردیم. شما می توانید یک نگاه واحد که برای هر روز کار می کند و یا گرفتن تسمه های اضافی برای ترکیب و مطابقت با سبک خود را برای آن روز.

این که آیا شما آن را با یک نگاه گاه به گاه یا رسمی جفت می کنید، فرم طراحی این ساعت همراه با لهجه طبیعی ظریف از ساخته شده از سنگ مرمر واقعی مطمئن شوید که بیانیه ای.

122.jpg

-صرف طبیعی بافت سنگ طبیعی

به خاطر بسپار   0.8 میلیمتر   ضخامت بسیار ضخیم

-OEM آرم سفارشی

هر تماسی منحصر به فرد است

- مهارت و نوآوری کامل

تفسیر کامل ادغام محصول و زیبایی شناسی

12333.jpg


خوش آمدید به خرید با کیفیت بالا و خالص طبیعی طبیعی سفید باریک تماشای سنگ از Realho سنگ است که به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در چین شناخته شده است. تحت سیستم کنترل کیفیت و مدیریت دقیق، کارخانه سنگ کارخانه حرفه ای ما شما را با بهترین کیفیت با کیفیت ارزان طبیعی طبیعی سفید باریک با قیمت ارزان ارائه می کنند.
Hot Tags: طبیعی سفید سنگ باریک تماشای چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، قیمت، ارزان
یک جفت:نه بعدی:نه

پرس و جو

You Might Also Like