نمای سنگ آهک بژ رومی

نمای سنگ آهک بژ رومی

سنگ آهک بژ رومی برای استقامت و تطبیق پذیری آن شناخته شده است. با توجه به سختی آن ، بژ روشن و پس زمینه یکنواخت ، آن را بسیار برای اساسا همه ممکن است برنامه های کاربردی سنگ طبیعی قدردانی شده است. سنگ آهک رومی را می توان برای تامین نیازهای صنایع ساختمان و ساخت و ساز استفاده کرد. این بسیار معمول است در برنامه های کاربردی خارجی و داخلی, مانند نمای buildind, کف پوش و روکش. تنوع بالا از نظر کفپوش و یکنواختی کلی رنگ استانداردهای بالایی را برای پروژه های داخلی و خارجی زیبا و پیچیده ایجاد کرده است. سنگ آهک بژ رومی برای صنعت ساخت و ساز در چین حیاتی هستند ، هر دو به عنوان یک ماده ساختمانی ، سنگدانه سنگ آهک و به عنوان یک عنصر در محصولات مختلف. این یک ماده معدنی طبیعی با انواع از ویژگی های منحصر به فرد که به نوبه خود منجر به تنوع آن از برنامه های کاربردی در صنعت ساخت و ساز مانند ساختمان ، جاده ها ، پروژه های مهندسی عمران و غیره. نوع نرم افزار است که بسیار قدردانی و توصیه شده توسط حرفه ای سنگ محلی و سازندگان است سنگ تراشی. در اینجا ما می توانیم برنامه های زیبا در ستون ها و ballusters ، چشمه و دکوراسیون باغ ، قاب پنجره و درب ، دیوار و پوشش ، در میان بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر پیدا کنید. یکی از کاربردهای سنتی سنگ آهک در ساخت و ساز در ارتفاعات است. ما می توانیم آنها را در بلوک های اداری ، مراکز خرید ، ساختمان های عمومی و خانه ها پیدا کنیم. مواد هزاره ای که بخشی از چشم انداز شهری را تشکیل می دهند. سنگ آهک بژ رومی یکی از مصالح ساختمانی متنوع در حال حاضر در بازار است. بافت های غنی و رنگ های زیبا همراه با دوام باور نکردنی آن ، یک پایان منحصر به فرد ایجاد کنید. برنامه های کاربردی سنگ های بژ رومی شامل دیوارهای خارجی و بازسازی داخلی برای پروژه های مسکونی و تجاری است. روکش سنگ آهک ارائه می دهد برنامه های کاربردی متعدد داخلی و خارجی است که اضافه کردن درخواست تجدید نظر بصری بالا حتی به ظاهر کسل کننده ترین مناطق به دنبال.

جزئیات محصول

Production Photos of Realho Stone

نمای سنگ آهک بژ رومی


beige limestone tiles.jpg

درباره سنگ آهک بژ رومی


سنگ آهک بژ رومی برای استقامت و تطبیق پذیری آن شناخته شده است. با توجه به سختی آن ، بژ روشن و پس زمینه یکنواخت ، آن را بسیار برای اساسا همه ممکن است برنامه های کاربردی سنگ طبیعی قدردانی شده است.


سنگ آهک رومی را می توان برای تامین نیازهای صنایع ساختمان و ساخت و ساز استفاده کرد. این بسیار معمول است در برنامه های کاربردی خارجی و داخلی, مانند نمای buildind, کف پوش و روکش.

تنوع بالا از نظر کفپوش و یکنواختی کلی رنگ استانداردهای بالایی را برای پروژه های داخلی و خارجی زیبا و پیچیده ایجاد کرده است.


سنگ آهک بژ رومی برای صنعت ساخت و ساز در چین حیاتی هستند ، هر دو به عنوان یک ماده ساختمانی ، سنگدانه سنگ آهک و به عنوان یک عنصر در محصولات مختلف. این یک ماده معدنی طبیعی با انواع
از ویژگی های منحصر به فرد که به نوبه خود منجر به تنوع آن از برنامه های کاربردی در صنعت ساخت و ساز مانند ساختمان ، جاده ها ، پروژه های مهندسی عمران و غیره.


نوع نرم افزار است که بسیار قدردانی و توصیه شده توسط حرفه ای سنگ محلی و سازندگان است سنگ تراشی. در اینجا ما می توانیم برنامه های زیبا در ستون ها و ballusters ، چشمه و دکوراسیون باغ ، قاب پنجره و درب ، دیوار و پوشش ، در میان بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر پیدا کنید.


یکی از کاربردهای سنتی سنگ آهک در ساخت و ساز در ارتفاعات است. ما می توانیم آنها را در بلوک های اداری ، مراکز خرید ، ساختمان های عمومی و خانه ها پیدا کنیم. مواد هزاره ای که بخشی از چشم انداز شهری را تشکیل می دهند.


سنگ آهک بژ رومی یکی از مصالح ساختمانی متنوع در حال حاضر در بازار است. بافت های غنی و رنگ های زیبا همراه با دوام باور نکردنی آن ، یک پایان منحصر به فرد ایجاد کنید.


برنامه های کاربردی سنگ های بژ رومی شامل دیوارهای خارجی و بازسازی داخلی برای پروژه های مسکونی و تجاری است. روکش سنگ آهک ارائه می دهد برنامه های کاربردی متعدد داخلی و خارجی است که اضافه کردن درخواست تجدید نظر بصری بالا حتی به ظاهر کسل کننده ترین مناطق به دنبال.
beige limestone wall facades.jpg

Roman beige limestone wall stone.jpg

Roman beige liimestone.jpg


Production Description of Realho Stone1. مواد:سنگ آهک بژ رومی
2. رنگ:بژ
3. پایان:honed ، عتیقه ، splited ، سقوط ، خار و غیره
4. اندازه های موجود:
۱۰۰ x ۱۰۰ x 20/30mm,۲۰۰ x ۱۰۰ x 20/30mm, ۳۰۰ x ۳۰۰ x 20/30mm, ۳۰۰ x ۶۰۰ x 20/30mm, ۶۰۰ x ۶۰۰ x 20/30mm و غیره.
5. بسته بندی:فوم داخل + جعبه های چوبی محکم در دریا با تسمه های تقویت شده در خارج از
6 زمان سربازی:10-15 روز برای یک ظرف برای اولین بار پس از دریافت سپرده
7. MOQما می توانیم عمده فروشی و خرده فروشی را بپذیرید ، هیچ محدودیتی برای کمیت. اما, اگر مقدار بیش از یک ظرف است, شما یک تخفیف لذت ببرید.
8. شرایط پرداخت:30 ٪ سپرده های T/T ، ۷۰ ٪ تعادل در نزد کپی B/L
وسترن یونیون
غیر قابل فسخ ۱۰۰ ٪ L/C در چشم
9. نمونه ها:نمونه های رایگان در دسترس هستند
10. طریقه استفاده:خانه ، هتل ، مسکونی ، پلازا ، و غیره


 FAQ of Realho Stone

1. q شرکت شما کجاست ؟

A: شرکت ما در Xiamen شهر ، فوجیان ، چین واقع شده است. شما می توانید ما را از کشور خود را به فرودگاه بین المللی شیامن بازدید! طول می کشد حدود 20 دقیقه با ماشین از فرودگاه به دفتر مرکزی ما (دفتر شرکت)


2. q بندر حمل و نقل کجاست ؟

A: ما محصولات را از طریق پورت Xiamen کشتی. یا هر پورت دیگر چین بستگی به نیاز شما.


3. q آیا شما سرویس OEM را دارید ؟

A: بله ، ما ارائه serive نصب شده است.


4. q. زمان تحویل شما چیست ؟

A: معمولا 15-25 روز پس از دریافت 30 ٪ سپرده


5. q چگونه در مورد نمونه ؟

A: نمونه به صورت رایگان.

 About Us of Realho Stone

Why Choose Realho Stone

Comapany info of Realho Stone

主营产品超链接1_011.jpg主营产品超链接1_022.gif主营产品超链接1_033.gif主营产品超链接1_044.gif

 

 

大理石产品超链接_01.jpg大理石产品超链接_02.jpg大理石产品超链接_03.jpg大理石产品超链接_04.jpg

 

花岗岩产品超链接_01.jpg花岗岩产品超链接_02.jpg花岗岩产品超链接_03.jpg花岗岩产品超链接_04.jpg

 

کارخانه & اسلب انبار ویدئو

 

  

 Contact Us of Realho Stone

 

12346.jpg

Xiamen Realho سنگ شرکت ، با مسئولیت محدود

خانم مروارید لی

تلفن: 86-592-8326666 فکس: 86-592-8327777

ایمیل: sales@realho.comhttp://www.top-marble-granite.com  www.realho.com 

سلول/Whatsapp: 86-18850050013

اضافه کردن: واحد 8F ، Yongtongchang ، شماره 388 Jiahe جاده ، Xiamen چین

  

 

خوش آمدید به خرید با کیفیت بالا و خالص طبیعی رومانیایی نمای سنگ آهک از Realho سنگ است که به خوبی شناخته شده به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در چین است. تحت کنترل کیفیت دقیق و سیستم مدیریت ، کارخانه سنگ حرفه ای خود ما به شما بهترین کیفیت نما سنگ آهک بژ در قیمت ارزان ارائه دهد.
Hot Tags: نمای سنگ آهک بژ رومی چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، قیمت ، ارزان
یک جفت:کاشی سنگ آهک زرد سندبلاست بعدی:سنگ آهک vratza

پرس و جو

You Might Also Like