Nature Lava Pumice Stone

Nature Lava Pumice Stone

پومیس وقتی ایجاد می شود که صخره ای بسیار گرم و بسیار تحت فشار ، به شدت از آتشفشان خارج می شود. پیکربندی نامتعارف کف پا به دلیل خنک شدن سریع و کاهش فشار سریع اتفاق می افتد. دفع فشار باعث کاهش حباب با کاهش محلول در گازها (از جمله آب و CO2) که در گدازه حل می شوند می شود و باعث می شود که گازها به سرعت در حال حل شدن باشند (مانند حباب های CO2 که با باز شدن یک نوشیدنی گازدار) ظاهر می شوند. سرمایش و دفع فشار همزمان حبابها را در یک ماتریس یخ می زند. فوران های زیر آب به سرعت خنک می شوند و حجم زیادی از سنگفرش ایجاد شده می تواند یک خطر حمل و نقل برای کشتی های باری باشد.

جزئیات محصول

Production Description of Realho Stone

Nature Lava Pumice StoneNature Lava Pumice Stone هنگامی ایجاد می شود که صخره ای بسیار گرم و با فشار بسیار شدید از یک آتشفشان بیرون بیاید.


Black pumice aggregates.jpgپیکربندی نامتعارف کف پا به دلیل خنک شدن سریع و کاهش فشار سریع اتفاق می افتد. کاهش فشار باعث کاهش حباب با کاهش محلول در گازها (از جمله آب و CO2)
که در گدازه حل می شود ، باعث می شود که گازها به سرعت در حال حل شدن باشند (مانند حباب های CO2 که با باز شدن یک نوشیدنی گازدار ظاهر می شوند). سرمایش و دفع فشار همزمان حباب ها را در یک ماتریس یخ می زند. فوران های زیر آب به سرعت خنک می شوند و حجم زیادی از سنگفرش ایجاد شده می تواند یک خطر حمل و نقل برای کشتی های باری باشد.


پومیس از شیشه بسیار ریز مشبک با دیوارهای حباب بسیار نازک و شفاف از سنگ آذرین اکستروژن تشکیل شده است. معمول است ، اما به طور انحصاری نیست
از سیلیکون یا فلسیک تا ترکیب در واسطه (به عنوان مثال ، ریولیتیک ، داسیتیک ، آندزیت ، Pantelleria ، phonolite ، trachyte) ، اما ترکیبات بازالت و سایر موارد شناخته شده است.

پومیس معمولاً از نظر رنگی کمرنگ است ، از سفید ، خامه ای ، آبی یا خاکستری گرفته تا سبز-قهوه ای یا سیاه. هنگامی که گازهای آتشفشانی از حل شدن ماگما چسبناک تشکیل می شوند ، حبابهایی تشکیل می شوند که در اثر ماگما چسبناک در اثر خنک شدن به شیشه باقی می مانند. پومیس محصول مشترک فوران های انفجاری (سازنده پلینیان و ایگیمبریت) است و معمولاً در قسمت های فوقانی گدازه های سیلیکونی مناطقی را تشکیل می دهد. Pumice دارای تخلخل 64-85٪ در حجم است و احتمالاً سالها بر روی آب شناور است ، تا اینکه در نهایت آبگرفتگی شود و غرق شود.

استفاده می کند

پومیس ماده ای بسیار سبک ، متخلخل و ساینده است و قرن هاست که در صنعت ساخت و ساز و زیبایی و همچنین در طب اولیه مورد استفاده قرار می گرفته است.
همچنین از آن به عنوان ساینده استفاده می شود ، به خصوص در جلا دادن ، پاک کن مداد و تولید شلوار جین سنگی. از پومیس نیز در صنعت بوک سازی اولیه برای تهیه کاغذ پوست و چرم پیوندی استفاده شده است. [22] تقاضای زیادی برای توده مخصوصاً برای تصفیه آب ، مهار نشت مواد شیمیایی ، تولید سیمان ، باغبانی و به طور فزاینده برای صنعت حیوانات اهلی وجود دارد. پس از متوقف ساختن چنین عملیاتی در ایالت اورگان ایالات متحده ، در راک مسا در بخش جنوبی سه خواهر بیابان ، معدن میناکاری در مناطق حساس به محیط زیست مورد بررسی بیشتر قرار گرفته است.Nature Lava Pumice Stone دارای رنگ های قرمز ، سیاه ، سفید ، خاکستری و غیره است. رنگها از نظر وزن متفاوت هستند و موارد استفاده متفاوت است. این یک دوغاب مذاب غنی از گاز است که برای تراکم در هوا پاشیده می شود ، گاز موجود در آن متورم و فرار می کند ، منافذی را ترک می کند ، شکل ظاهری سرباره ، شکل سیاه ، قهوه ای تیره ایجاد می کند و منافذ آن غالباً نامنظم ، گرد و طولانی است. و اندازه آن از چند میلی متر تا 10 سانتی متر متغیر است و در اطراف دهانه توزیع می شود.

در اندازه های مختلف یعنی 0.5-2cm ، 2-3cm ، 2-4cm و 3-5cm در دسترس است.

主营产品超链接1_011.jpg
主营产品超链接1_022.gif
主营产品超链接1_033.gif
主营产品超链接1_044.gif大理石产品超链接_01.jpg
大理石产品超链接_02.jpg
大理石产品超链接_03.jpg
大理石产品超链接_04.jpg


花岗岩产品超链接_01.jpg
花岗岩产品超链接_02.jpg
花岗岩产品超链接_03.jpg
花岗岩产品超链接_04.jpg


آمپر کارخانه GG؛ فیلم انبار اسلبContact Us of Realho Stone

12346.jpg

شرکت سنگی Xiamen Realho ، با مسئولیت محدود

خانم پرار لی

تلفن: 86-592-8326666 نمابر: {{1}

ایمیل: Sales@realho.com

Cell / Whatsapp: 86-18850050013

اضافه کنید: واحد 8F ، تیغه Yongtongchang ، No.388 Jiahe Road ، Xiamen چین


Hot Tags: طبی سنگ طبیعی سنگ گدازه چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، قیمت ، ارزان
یک جفت:سنگ گرانیت مشکی سنگفرش بعدی:گرانیت سنگ فرش ارزان قیمت برای پاسیو

پرس و جو

You Might Also Like