معدن گرانیت hubei G603

Quarry and Factory

Realho Stone

Hubei G603 Quarry

Realho Stone دارای بیش از 16 سال تجربه در تولید گرانیت ، متخصص در تولید ورق فلز ، و در حال حاضر یک گروه از کارگران حرفه ای و ماهر است. در حال حاضر ، Realho سنگ پایه پردازش سنگ حرفه ای در منطقه صنعت سنگ Hubei ، که عمدتا تولید گرانیت خاکستری مانند Hubei G603 ، Hubei g602 ، Hubei G633 ، و غیره محصولات عبارتند از کاشی گرانیت ، اسلب گرانیت ، گرانیت برش به اندازه کاشی ، کانتر گرانیت و غیره.

Hubei G603 Granite Factory

صفحه به طور عمده تولید محصولات گرانیت مانند صنایع دستی ، هیئت مدیره در مقیاس بزرگ ، و هیئت مدیره با استاندارد بالا. محصولات به طور گسترده ای در پرده دیوار خشک حلق آویز ، حمل و نقل ریلی ، باغ چشم انداز ، طبقه داخلی و خارجی ، و دکوراسیون دیوار و غیره استفاده می شود

Realho Stone Factory and procssing Machines

گسترش گرانیت G603:Macheng معروف است به عنوان "شهرستان از azalea" در چین, و همچنین "شهر سنگ چین". Macheng گرانیت دارای برتری ذخایر فراوان ، منطقه متمرکز ، رنگ های مختلف ، با کیفیت بالا ، تفاوت رنگ کوچک ، به راحتی در دسترس ، و غیره.

l ترافیک راحت توسط کوه بزرگ:Macheng در محل اتصال هنان ، هبی و استان گوانگدونگ ، و همچنین مرکز اقتصادی ووهان ، ژنگژو و شهر هیفی واقع شده است. با حمل و نقل آب مناسب از Changjiang ، Macheng مناسب برای کالسکه گرانیت است.

l سیاست های برتر برای جذب سرمایه گذاران:این سالها ، دولت توسعه منابع محلی را به طور جدی گرفته است ، افزایش سیاست های پشتیبانی در صنعت سنگ برای جذب سرمایه گذاران ، به منظور ایجاد Macheng به عنوان بزرگترین مرکز توزیع سنگ معدن ، پردازش و حمل و نقل.

Hubei G603 Granite Produts Lines

Hubei گرانیت سری دارای هشت مزیت بی نظیر است: ذخایر بزرگ ، صنعت متمرکز ، ایمنی معدن قوی ، بدون دفن ، یکپارچگی خوب ، نرخ خروجی بالا ، تفاوت رنگ کوچک و استخراج آسان. انواع سنگ های اصلی گرانیت, با بیش از ده رقم, از جمله G603 گرانیت Hubei, Hubei گرانیت G623, Hubei گرانیت G602, گرانیت Hubei G655, Hubei G654 گرانیت, چین Juarana, و غیره G602, و G655 انواع منحصر به فرد هستند. منطقه معدن در بای بله شان در جنوب شرقی منطقه شهری واقع شده است ، با مساحت بیش از ۶۰ کیلومتر مربع و ظرفیت ذخیره سازی ۲۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ متر مکعب است. این اولین معدن سنگ در چین است که می تواند بدون شکاف برای یک صد سال استخراج شده است.

Contact Us of Realho StoneXiamen Realho سنگ شرکت ، با مسئولیت محدود

خانم مروارید لی

تلفن: 86-592-8326666 فکس: 86-592-8327777

ایمیل: Sales@realho.com

سلول/Whatsapp: 86-18850050013

اضافه کردن واحد 8F, Yongtongchang نت, No. 388 Jiahe جاده, Xiamen چین