G 302 صفحات گرانیتی مشکی خاکستری سیاه و سفید Santiago

G 302  صفحات گرانیتی مشکی خاکستری سیاه و سفید Santiago

{0}}: رنگ گرانیت: Greyr
2: گرانیت مورد: G {{1} Sl تخته سیاه گرانیت سیاه چنبره سانتیاگو
{0}}: Orignial: چین
4: MOQ: Q {1}} SQM
{0} Size: اندازه: 2400 UPX 1200 UPX {{3} / 20 / {{5} MM
{0} Brand: نام تجاری: Xiamen Realho Stone Co.، Ltd.

جزئیات محصول

Production Photos of Realho Stone


G 302 تخته سنگ گرانیتی سیاه نگری Santiago گرانیتمتعلق به گرانیت محبوب چینی است. بدیهی است ، این ماده با رنگ سیاه عمیق برای پس زمینه. علاوه بر این ، فقط سیاه خالص ساده نیست ، در آنجا با رگه های سفید عالی و زیبا وجود دارد. ما می دانیم که محبوب ترین سنگ مرمر با رگه های بسیار زیبا ، اما این گرانیت چینی نیز با ظاهری زیبا. در چین ، این میزان عرضه مواد در حال حاضر به مقدار زیادی و با ثبات است. اگر به دنبال گرانیت خاکستری با رگه های زیبا هستید ، این ماده انتخاب بسیار مناسبی است.


در حقیقت ، این سنگ گرانیت Negro Santiago همچنین نامهای محبوب دیگری ندارد. مانند G 302 گرانیت ، Nero Acapulco Granite ، Negro Santiago Gneiss، Nero Santiago، Neu Lavendel، Negro Santiago، سنگ Negro Santiago، Landscape gri، and Gray Landscape Granite، و غیره علاوه بر این ، آن را نیز با کیفیت بسیار خوب هم. به عنوان مثال ، ماده ای با چگالی 1} 1} {. {2}} g / cm {3} ، در آنجا با سختی بسیار بالایی نیز وجود دارد. ما می توانیم از آن برای پروژه های سنگی داخلی و خارجی استفاده کنیم. Nero Santiago Granite یک ماده سنگی محبوب و بی نظیر از کشور چین است. رنگ در بین خاکستری و سیاه قرار می گیرد که نفس کلاسیک اروپایی را نشان می دهد. دارای خطوط مستقیم و خطوط موج دار به دلیل روشهای مختلف برش با انواع تکمیل ، جلا ، توری ، شعله ور ، ماسهبندی ، مرواریدهای بوش ، قلمدان ، برس و غیره است.


داغ برای انتخاب با کیفیت بالا Nero Santiago Granitefor پروژه. همانطور که می دانیم این ماده به آن تعلق داردگرانیت چینی، قیمت با مزایای. علاوه بر این ، این ماده همچنین دارای مزایای کیفیت است. وقتی این محصول را انتخاب می کنیم ، باید اطمینان حاصل کنید که بلوک های خام با کیفیت مناسب. با هیچ خط ترک و یا تغییر رنگ دیگر نمی توانید وجود داشته باشد. به طور کلی ، این ماده با یک سطح بسیار تمیز.

اکنون این معادن گرانیت اینNero Santiago یک منبع پایدار است. مشتریان می توانند از آن برای پروژه های بزرگ استفاده کنند. با وجود آن تعداد زیادی کارخانه سنگ وجود دارد که می تواند آنها را در اندازه های مختلف خرد کند و محصولات را شکل دهد. اهمیت این است که خریدار باید اطمینان حاصل کند که تأمین کنندگان با تجربه غنی و خدمات پس از فروش فروخته می شوند.

g302 wood grain black granite slabs

China landscaping veins granite

Nero Acapulco Granite

nero santiago granite slabs

Production Description of Realho Stoneنام محصولگرانیت سیاه نروژ ارزان
سطحجلا ، افتخار ، شعله ور ، برس ، بوش چکش ، سندبلاست ، تقسیم و غیره.


اندازه موجود
صفحات کوچک: {{0} x x x 1000 up x 20 / 30 mm
اندازه برش:

{0}} x 300 mm، 600 x 600 mm، 300 x 600 mm، {0}} x 900 میلی متر ، 8 {} x 600 میلی متر ، اندازه های سفارشی ،
ضخامت 15 / 20 / 30 mm و غیره 900 x 20 0x 25 mm ، مقعر {6}} میلی متر در بالای سطح اسلب ضخامت 5} 5} میلی متر. شعاع مقعر 8 {8 mm.
طریقه استفادهدکوراسیون داخلی و خارجی ، برای کف یا دیوار ، کانتر ، تابلوهای Vanity
MOQسفارشات دادگاه کوچک استقبال می شود.


Granite SlabsGranite TilesGranite Countertops Granite Vanity tops

About Us of Realho Stone

Why Choose Realho Stone

Comapany info of Realho Stone


آمپر کارخانه GG؛ فیلم انبار اسلبContact Us of Realho Stone

12346.jpgشرکت سنگی Xiamen Realho ، با مسئولیت محدود

خانم وینی

Email: Sales008@realho.com

سلولی / واتساپ: 86-18850050013Hot Tags: g 302 سیاه و سفید خاکستری تخته سنگ گرانیت سانتیاگو گرانیت چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، قیمت ، ارزان
یک جفت:سینی چای حک شده با گرانیت طبیعی بعدی:اسلب گرانیت قرمز رنگ

پرس و جو

You Might Also Like